~~ 28 kwiecień 2021 ~~
~~ 1 kwiecień 2021 ~~
~~ 8 marca 2021 ~~

Z okazji Dnia Kobiet życzymy Paniom wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń, dużo szczęścia i uśmiechu oraz samych radości w życiu osobistym!
~~ 31 grudzień 2020 ~~
~~ 31 grudzień 2020 ~~

W ramach zadania "Działania na rzecz osób niepełnosprawnych" Stowarzyszenie "Sprawni Inaczej" w Kłodawie zrealizowało projekt sfinansowany przez Urząd Miasta i Gminy w Kłodawie pt. "Działania usprawniające komunikacje podopiecznych Stowarzyszenia". Zostały zakupione tablety, które zostaną dostarczone do uczestników na początku stycznia.

~~ 24 grudzień 2020 ~~~~ 10 grudnia 2020 ~~


Stowarzyszenie "Sprawni Inaczej" w Kłodawie otrzymało grant "Bezpieczny WTZ rehabilitacja społeczno-zawodowa osób z niepełnosprawnościami" realizowany przez PFRON w ramach Działania 2.8. Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.
W ramach grantu zostały zakupione środki ochrony osobistej dla pracowników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kłodawie.~~ 13 marca 2020 ~~

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną zajęcia w WTZ Kłodawa zostają zawieszone do odwołania. Apelujemy do wszystkich naszych przyjaciół o pozostanie w domach i przestrzeganie wprowadzonych obostrzeń.

~~ 7 lutego 2020 ~~

Mamy już 15 lat. Bardzo dziękujemy wszystkim za wspólne świętowanie z nami. Bardzo dziękujemy za życzenia, prezenty a przede wszystkim wyrazy wsparcia w naszej działalności.
Świat ludzi jest najpiękniejszą barwną mozaiką z niepowtarzalnymi wzorami charakterów, zalet i wad. Nie ma dwóch jednakowych istot, nawet bliźnięta różnią się między sobą. Każdy z nas otrzymał coś innego. Jedni potrafią pisać piękne wiersze, inni nie znają nawet ortografii, ale za to są doskonałymi kucharzami. Ktoś ma piegi, a inny nie. Nie musimy być i nie jesteśmy doskonali, bo świat nie potrzebuje doskonałości. Potrzebuje nas wszystkich. Czasami zdaje się nam jednak, że jesteśmy lepsi od innych. Czujemy swoją wyższość. Czy mamy do tego prawo? Czy nie tracimy w ten sposób czegoś niezwykłego, co daje spotkanie z osobą inną, niż my sami? Otwierajmy się na innych. Bo oni mogą dać nam serce na dłoni.
Tak jak "Sprawni Inaczej". Niezwykli, niepowtarzalni i jedyni w swoim rodzaju. Jak my !
~~ 1 stycznia 2020 ~~

Wszystkiego najlepszego na nowy 2020 rok. Zdrowia i spełnienia marzeń życzy Zarząd Stowrzyszenia.